Dj Kielce - O mnie

Dj z Kielc
Dj z Kielc - dj kielce, na wesele, sylwestra, studniówkę.

Krótko o mnie, czyli jak zostałem dj’em.

 

 

Moja przygoda z muzyką zaczęła się już we wczesnym dzieciństwie. Marzyłem o tym, by grać na instrumentach klawiszowych. Niestety ze względów materialnych rodzice nie mogli zrealizować moich marzeń. Wobec tego moje hobby przerodziło się w kolekcjonowanie muzyki na różnorodnych nośnikach począwszy od płyt winylowych, przez kasety audio aż po dzisiejsze CD-audio. Z każdego „kieszonkowego” udawało mi się zdobyć jakiś skarb do mojej kolekcji.

 

Jako nastolatek byłem zafascynowany muzyką lat 80-tych, w tym twórczością Modern Talking, Fancy i innych wielkich postaci światowej muzyki rozrywkowej.

 

Jako licealista zacząłem organizować i zaopatrywać w dobrą muzykę różnego rodzaju zabawy taneczne w charakterze dj’a. Były to zazwyczaj małe imprezy domowe, często urodziny znajomych. Z zaoszczędzonych środków udało mi się zakupić pierwszy grający sprzęt dla dj’a, który przypominał coś, co w dzisiejszych czasach nazywamy konsoletą:-). Zacząłem eksperymentować, bawić się – tworzyć coś swojego i zarazem niepowtarzalnego. W tym wspaniałym etapie życia zrodziła się moja miłość do muzyki i już wiedziałem, że to, co chcę robić w życiu musi być związane z muzyką. Rodzice i rozsądek kazali jednak zdobyć gruntowne wykształcenie techniczne, czego nie żałuję, bo będąc na studiach w urokliwych Kielcach poznałem swoją przyszłą wspaniałą żonę, która dodała mi odwagi i poparła w tym co robię.

Na studiach rozpoczął się kolejny etap moich przygód z muzyką, bowiem wraz z bratem w rodzinnej miejscowości zaczęliśmy organizować dyskoteki. Wtedy to zaczęły się również pierwsze poważniejsze inwestycje w sprzęt elektroakustyczny i oświetleniowy.

 

Po zakończeniu edukacji wyższej postanowiłem kształcić się w dziedzinie realizacji nagłośnień estradowych, stąd posiadam na swoim koncie parę renomowanych szkoleń w tym zakresie. Dzięki temu znalazłem dodatkową pracę podczas różnego rodzaju wydarzeń artystycznych, nie tylko jako dee jay, ale również w charakterze realizatora dźwięku i pomocnika przy dużych widowiskach artystycznych. Dlatego też miałem okazję uczyć się od najlepszych w naszym regionie, co również otworzyło moje horyzonty na działalność artystyczną. Teraz już jako dj i akustyk z wieloletnim doświadczeniem mogę przyznać, że muzyka nie tylko jest przedmiotem mojej pracy, ale także wielkim hobby i pasją od dzieciństwa.

 

 

… nie każdy w życiu dorosłym zajmuje się tym, o czym marzył od dziecka:) …

 

Dj Norbert Krawczyk – Dj na sylwestra -  Dj na studniówkęKielce

 

 

W jakiej muzyce gustuje Dj Norbert Krawczyk?

 

Zagram wszystko, czego zapragniecie. Słucham wszystkiego co jest „na fali”, ale mój „konik” to lata 80 – te, 90 – te i latino.


Repertuar dj’a na imprezę dobieram jednak stosownie do rodzaju organizowanego wydarzenia.
Wobec tego np. jako dj na wesele będę poruszał się w klimatach muzyki polskiej, nowych hitów z list przebojów, muzyki biesiadnej i możliwe, że disco polo, ale tak naprawdę wszystko jak zwykle zależy … od Was:) i od tego jak będziecie bawić się przy tym co zapodam;).

 

Gram muzykę dostosowaną do upodobań bawiących się gości, ich wieku, charakteru wydarzenia i ustaleń podjętych z organizatorem. Jako dj na wesele i inne imprezy stale nawiązuję kontakt z gośćmi bawiącymi się na parkiecie. Prowadzę również nietuzinkowe i ciekawe konkursy angażujące wszystkich uczestników.

 

Jeśli szukacie Państwo DJ’a na wesele lub inną imprezę, który zapewni Waszym gościom super zabawę, to właśnie go znaleźliście :-). Zapraszam do zapoznania się z moją Ofertą i do Kontaktu.

 

Na swoim koncie mam także wiele imprez tematycznych, między innymi: wesele w klimacie heavy metal, wesele polsko-słowackie, impreza w stylu włoskim, impreza PRL. Wobec tego jestem otwarty na różne propozycje odnośnie repertuaru – zapraszam do współpracy.

 

Dj Norbert Krawczyk – Dj na imprezę - Dj na Wasze wesele Kielce