Usługę dja na wesele można ubarwić w wysublimowane oświetlenie na imprezę.

Aby oferta była przejrzysta została podzielona na pakiety, dzięki którym można wybrać najlepszą opcję w zależności od Państwa oczekiwań, wielkości sceny i parkietu, wielkości sali oraz planowanej ilości gości.

 

Bez względu na wybór Pakietu - oświetlenie stanowiska dj'a - sceny u mnie zawsze GRATIS.

 

Przy każdym z oferowanych pakietów istnieje możliwość wyświetlania inicjałów lub imion Państwa Młodych (na sali tanecznej, w części restauracyjnej, bądź w holu lokalu, w którym odbywać się będzie wesele).

W razie pytań chętnie doradzę i pomogę dobrać najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązania.

 

Pakiet Podstawowy:

Optymalny dla małej wielkości sali - przyjęcie weselne  do 50 osób

Zawiera: oświetlenie montowane na statywie: oświetlenie efektowe 6 urządzeń.

Pakiet Super:

Optymalny dla średniej wielkości sali - wesele powyżej 50 osób

Zawiera: oświetlenie montowane na rampie scenicznej: 2 ruchome głowy oświetlające sufit, parkiet, ściany; oświetlenie efektowe; laser; oświetlacze/efekty strobo.

Pakiet Exclusive:

Optymalny dla średniej i dużej wielkości sali - wesele powyżej 50 osób

Zawiera: oświetlenie montowane na rampie scenicznej i wokół sceny: 4 ruchome głowy oświetlające sufit, parkiet, ściany; oświetlenie efektowe; oświetlacze/efekty strobo.

 

Dj - Sprzęt muzyczny

Posiadam systemy nagłaśniające i oświetlenie wiodących i znanych światowych producentów techniki estradowej.

Sprzęt, z którego korzystam jest niezawodny, nowoczesny i najwyższej klasy, co gwarantuje, że wasza impreza będzie przebiegała bez zakłóceń.

Dj - Nagłośnienie

Pracuję na nagłośnieniu włoskiej marki FBT, która cieszy się doskonałą sławą także podczas realizacji koncertów. Moc nagłośnienia  - nawet do 1100W - dobieram w zależności od: powierzchni sali, planowanej ilości gości oraz uwarunkowań architektonicznych. W przypadku gdy sala, w której ma odbywać się impreza jest podzielona na salę restauracyjną oraz salę taneczną mogę zapewnić nagłośnienie obu sal.

Stanowi podstawę w pracy profesjonalnego dj'a, nie tylko podczas imprez firmowych, czy plenerowych, ale także podczas wesel.

Konsola wysokiej klasy daje niemalże 100% gwarancję, że dźwięk będzie bardzo dobrej jakości i nie będzie się zacinał.

Dj - sprzęt zapasowy

Mimo posiadanego wysokiej klasy sprzętu, któremu ufam, szanuję przede wszystkim Was - moich klientów.

Jadąc na imprezę zabieram ze sobą zapasowy: sprzęt, okablowanie, laptop, mikrofon, które eliminują ryzyko ewentualnej "złośliwości rzeczy martwych".

Do prowadzenia imprez stosuję wyłącznie mikrofony czołowych producentów takich jak Shure, AKG. Mikrofon bezprzewodowy oraz nagłowny wspierają moją pracę dja i wodzireja na wesele. Dzięki nim mogę bez problemu poprowadzić dla Państwa zabawy integracyjne, konkursy i oczepiny.

Jeżeli wyrażają Państwo chęć, to stanowisko dj'a może być wyposażone w urządzenia multimedialne takie jak rzutnik, ekran multimedialny lub TV. Jest to niezbędne w przypadku, gdy zależy Państwu na wyświetleniu prezentacji multimedialnej z narzeczeństwa, co wspaniale sprawdza się podczas tortu lub gdy zdecydujecie się na karaoke.

Uświetnią najważniejsze momentu podczas waszego wesela. Posiadam wyłącznie bezpieczne urządzenia z certyfikatem UE. Zapraszam do zakładek:

Dym ciężki Kielce, Bańki mydlane Kielce.