Usługę dja na wesele można ubarwić w wysublimowane oświetlenie na imprezę.

Aby oferta była przejrzysta została podzielona na pakiety, dzięki którym można wybrać najlepszą opcję w zależności od Państwa oczekiwań, wielkości sceny i parkietu, wielkości sali oraz planowanej ilości gości.

 

Dj - Sprzęt muzyczny

Posiadam systemy nagłaśniające i oświetlenie wiodących i znanych światowych producentów techniki estradowej.

Sprzęt, z którego korzystam jest niezawodny, nowoczesny i najwyższej klasy, co gwarantuje, że wasza impreza będzie przebiegała bez zakłóceń.

Dj - Nagłośnienie
dj na wesele Kielce
dj, Dekoracja światłem na wesele Kielce.

Pracuję na nagłośnieniu włoskiej marki FBT, która cieszy się doskonałą sławą także podczas realizacji koncertów. Moc nagłośnienia  - nawet do 1100W - dobieram w zależności od: powierzchni sali, planowanej ilości gości oraz uwarunkowań architektonicznych. W przypadku gdy sala, w której ma odbywać się impreza jest podzielona na salę restauracyjną oraz salę taneczną mogę zapewnić nagłośnienie obu sal.

Stanowi podstawę w pracy profesjonalnego dj'a, nie tylko podczas imprez firmowych, czy plenerowych, ale także podczas wesel.

Konsola wysokiej klasy daje niemalże 100% gwarancję, że dźwięk będzie bardzo dobrej jakości i nie będzie się zacinał.

Dj - sprzęt zapasowy

Mimo posiadanego wysokiej klasy sprzętu, któremu ufam, szanuję przede wszystkim Was - moich klientów.

Jadąc na imprezę zabieram ze sobą zapasowy: sprzęt, okablowanie, laptop, mikrofon, które eliminują ryzyko ewentualnej "złośliwości rzeczy martwych".

Do prowadzenia imprez stosuję wyłącznie mikrofony czołowych producentów takich jak Shure, AKG. Mikrofon bezprzewodowy oraz nagłowny wspierają moją pracę dja i wodzireja na wesele. Dzięki nim mogę bez problemu poprowadzić dla Państwa zabawy integracyjne, konkursy i oczepiny.

Stanowisko dj'a w pakiecie srebrnym i złotym jest wyposażone w 2 TV, na których wyświetlam wizualizacje, zdjęcia, Państwa inicjały, animacje.

Pionowe wyrzutnie dymu, dym ciężki, bańki mydlane uświetnią najważniejsze momentu podczas waszego wesela. Posiadam wyłącznie bezpieczne urządzenia z certyfikatem UE. Zapraszam do zakładek:

Dym ciężki Kielce, Bańki mydlane Kielce.