Dj Kielce - Poradnik weselny

Dj na wesele radzi

dj z kielc
Dj z Kielc - na wesele, poprawiny, imprezę w Kielcach.

Który Dj jest najlepszy na Waszą imprezę?

Wszystko zależy od doświadczenia, komunikatywności i sposobu bycia dj'a, któremu zaufacie i oddacie „w ręce” przebieg Waszego wesela, imprezy.
Warto na pewno przy wyborze wziąć pod uwagę na jakim sprzęcie są wykonywane oferowane przez dj’a usługi, obejrzeć udostępniane przez niego galerie i filmy z imprez z jego udziałem. Najlepiej jednym słowem warto się spotkać i porozmawiać, bo przez telefon dj nie będzie miał okazji zaprezentować szczegółowo oferty, przez co oferty dj’ów mogą wydawać się takie same.
Kiedy oferta danego dj na wesele, lub imprezę spełni Wasze oczekiwania, to ustalenie szczegółów, dobór ewentualnego repertuaru, atrakcji na wesele lub zabaw nie będzie stanowiło problemu.

Dj na wesele radzi

dj czy zespół na wesele Kielce
Wybrać dj'a czy zespół na wesele w Kielcach?

Dj czy zespół na wesele?

Wielu z Was zapewne zastanawia się, czy wybrać dj’a, czy zespół na wesele. Wybór nie jest prosty i należy tylko do Was.
Warto jednak, abyście wiedzieli, że dj nie tylko nie fałszuje;), ale i posiada zdecydowanie szerszy repertuar muzyczny, który może elastycznie i szybko zmieniać, w przeciwieństwie do zespołu.
Dj jest sam sobie szefem i jest najczęściej lepiej zorganizowany i bardziej odpowiedzialny za to co robi, bo pracuje „sam na siebie” i swój wizerunek. Natomiast w zespołach zdarza się, że występuje tzw odpowiedzialność zbiorowa, która np skutkuje dłuższymi przerwami, lub/ i gorszym sprzętem, na którym są wykonywane usługi.
Dj podczas wesela, imprezy jest w pracy niemalże cały czas – w przerwach puszcza odpowiednio dobraną muzykę, przyjmuje dedykacje, przygotowuje atrakcje i zabawy.

Dj na wesele radzi

karaoke na weselu
Karaoke na wesele Kielce.

Karaoke, kiedy się sprawdza?

Często podczas spotkań organizacyjnych pytacie Państwo jak jeszcze można urozmaicić swoją imprezę. Karaoke, to świetlny pomysł, aby tego dokonać. Najczęściej usługa realizacji karaoke jest zamawiana z okazji urodzin oraz podczas wesel, gdy uczestnicy zabawy doskonale się znają i integrują przez wspólne śpiewanie. Karaoke może być zrealizowane na ekranie multimedialnym lub telewizorze podwieszonym do rampy scenicznej. Więcej informacji w zakłądce dj na wesele-sprzęt

Dj na wesele radzi

dekoracja oświetleniem kielce
Dekoracja oświetleniem - oświetlenie dekoracyjne Kielce.

Pakiety dekoracyjne - który wybrać?

Wybór pakietu dotyczącego oświetlenia na wesele jest zależny od czynników takich jak rozmiar sali i ilość planowanych gości. Otóż pakiet podstawowy może okazać się niewystarczający do pokrycia światłem dużej sali i mało efektowny w przypadku, gdy planujemy wesele na 120 osób. Sprawa wygląda wprost proporcjonalnie, gdy planujemy przyjęcie dla 40 osób na małej sali. W takiej sytuacji pakiet Exclusive i ilość ujętego w nim światła będzie dostarczał za dużą ilość światła, a jego realizacja będzie wymagała dużej przestrzeni na scenie. Aby wybrać optymalny pakiet względem wymiarów sali i planowanej ilości bawiących się gości, zapraszam do kontaktu.

Dj na wesele radzi

dekoracja oświetleniem kielce
Dekoracja oświetleniem - oświetlenie dekoracyjne Kielce

Dym lekki - do czego służy?

Wiele Par podczas pierwszego spotkania zadaje pytania o dym lekki. Między innymi czym różni się od ciężkiego? Jak jest wytwarzany? Jak często jest stosowany? Czy fajnie wygląda? W tym poście odpowiem na te wszystkie pytania dotyczące tej atrakcji. Po pierwsze dym lekki - tzw mgła różni się od dymu ciężkiego tym że unosi się do góry. Sprzyja to załamywaniu się wiązek światła zamontowanego na kratownicach, przez co oświetlenie sali na weselu, bądź innych imprezach wygląda jeszcze bardziej efektownie. Dlatego też w mojej ofercie oświetlenia sali znajdą Państwo wytwornice dymu lekkiego, czyli mgły Państwo GRATIS, więcej informacji na temat pakietów znajdą Państwo w zakładce Dekoracja oświetleniem Kielce.

Dj na wesele radzi

Prezentacja multimedialna podczas tortu
Dj - Prezentacja multimedialna podczas tortu Kielce.

Prezentacja multimedialna podczas tortu

Po zakończeniu karaoke rzutnik i jego wyposażenie może posłużyć do projekcji prezentacji ze zdjęć z waszego narzeczeństwa np podczas tortu. Możecie także zarezerwować zestaw multimedialny tylko w celu projekcji prezentacji - bez decydowania się na karaoke.

Dj na wesele radzi

Taniec w chmurach kielce.
Dym ciężki na pierwszy taniec

Taniec w chmurach

Dlaczego warto wybrać usługę ciężkiego dymu podczas pierwszego tańca? Wybranie tej atrakcji na wesele dodaje pewności siebie podczas tańca tym Parom, które nie są przyzwyczajone do występów publicznych. Dym podczas tańca sprawi, że Wasi goście będą oczarowani zarówno Waszym tańcem, jak i magiczną atmosferą podczas niego. Dym pozwala również zatuszować ewentualne pomyłki podczas tańca. Pokaz dymu może być również doskonałym wyborem podczas tortu weselnego. W przypadku wyboru oświetlenia sali istnieje także możliwość podświetlenia dymu oświetleniem led– wygląda to bajecznie - zapraszam do obejrzenia zdjęć z realizacji ciężkiego dymu podczas wesel w Kielcach. Poczujcie się jak na parkiecie „Tańca z gwiazdami”.:)