Dj na wesele Kielce - opinie

Wesele Liliany

dj na wesele

„Wspaniały człowiek, cudowny wodzirej, rewelacyjny DJ !!!!!! NAjlepsza impreza na jakiej byliśmy!! Jesteśmy bardzo wdzięczni za zarozumienie i pomoc Pana Norberta!! Dziękujemy i polecamy każdemu, kto poszukuje DJ i Wodzireja!!!”

Wesele Łukasza

dj na wesele

„PANIE NORBERCIE NAJLEPSZYM KOMENTARZEM DLA PAŃSKIEJ PRACY BĘDĄ WYPOWIEDZI NASZYCH GOŚCI PO WESELU: „DJ PIERWSZA KLASA, NIE MA PORÓWNANIA Z KAPELĄ”, „WESELE SUPER OGRANE”, „SUPER MUZYKA, JUŻ NIE PAMIĘTAM KIEDY TAK ŚWIETNIE SIĘ BAWIŁEM”,
„TAKIE IMPREZY MOŻECIE ROBIĆ CO TYDZIEŃ”, „JEJKU, JAK BĘDZIE TAKA FAJNA MUZYKA TO JA NIC NIE ZJEM, BO CAŁY CZAS BĘDĘ NA PARKIECIE”. NAM RÓWNIEŻ IMPREZA BARDZO SIĘ PODOBAŁA, REPERTUAR DOBRANY IDEALNIE”. WSZYSCY GOŚCIE BEZ WZGLĘDU NA WIEK DOBRZE SIĘ BAWILI. DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRACĘ. ;-)”

Wesele Ani i Sebastiana

dj na wesele

„Dziękujemy bardzo za oprawę muzyczną na naszych poprawinach. Zarówno młodsze jak i starsze pokolenie znalazło coś dla siebie. Fantastycznie zmontowany viedoklip na podziękowania dla rodziców jak też utwór na pierwszy zwariowany taniec młodej pary. Generalnie jesteśmy zadowoleni i polecamy Pana Dj Norbiego.
Pozdrawiamy Pana, dziękujemy raz jeszcze.”

Wesele Jagody i Sebastiana

dj na wesele

„Bardzo udane prowadzenie imprezy, właściwie dobrany repertuar i co istotne możliwość dedykowania piosenek. Cenne podpowiedzi i sugestie ze strony Dja podczas trwania wesela przyczyniły się do sprawnego przebiegu imprezy i ułatwiły budowanie odpowiedniego nastroju. Zabawy prowadzone z humorem i profesjonalizmem, a karaoke wciąż jest wspominane przez gości weselnych:) Z czystych sumieniem możemy polecić Pana Norberta.”

Wesele Ewy i Roberta

dj na wesele

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z wesela i z poprawin również, naszym gościom bardzo się podobało. Wszyscy super się wybawili. Mam tylko takie małe zastrzeżenie, wątpliwość…
Według mnie impreza zaczęła się rozkręcać dopiero po północy. Nie wiem czy wesela mają to do siebie, że goście bawią się lepiej jak alkohol zaczyna działać… czy to wyniknęło z tego, że miał Pan pewne rzeczy „narzucone” przeze mnie, ale tych piosenek których nie chciałam było kilka więc to chyba nie to było powodem? Takie trochę odnosiłam wrażenie jakby nie których utworów obawiał się Pan grać ze względu na mnie i te moje zakazane piosenki. ;) Uważam, że jest Pan profesjonalistą i potrafi bardzo dobrze wyczuć gości i to czego oni chcą słuchać czy przy czym się bawić. Mimo tego, że ja czegoś tam nie chciałam żeby było grane w tym wypadku z perspektywy czasu uważam, że powinnam odpuścić i dać Panu wolną rękę bo tak jak wcześniej napisaam uważam, że zna się Pan na tym co robi. Jest Pan osobą którą spokojnie można polecić na każdą imprezę. Dziękujemy za wszystko! :-)”

Wesele Natalii i Sławka

dj na wesele

DJ Norbert przyjechał z Kielc grać na weselu w górach parze ze Śląska :) Dobry kontakt i sympatyczne usposobienie Pana Norberta spowodowały, że nie chcieliśmy już szukać innego DJa.
DJ Norbert potrafi w ciągu kilku chwil znaleźć każdą piosenkę. Nasi goście chętnie to wykorzystywali dedykując sobie utwory związane ze wspólnymi wspomnieniami. Karaoke okazało się świetnym przerywnikiem imprezy i zabawą samą w sobie. Jesteśmy zadowoleni z muzyki na naszym weselu i chętnie polecamy DJa Norberta jeszcze niezdecydowanym parom, ponieważ DJ Norbert potrafi na bieżąco dobrać muzykę pod konkretnych gości, mimo wcześniej ustalonej wersji, która przecież w praktyce nie musi wypalić.

Pozdrawiamy Natala i Sławek”

Wesele Pauliny i Łukasza

dj na wesele

„Na naszym weselu grał Pan Norbert Krawczyk. Zrobił ogromne wrażenie nie tylko na Nas, ale przede wszystkim na gościach, którzy nie schodzili z parkietu, mówiąc: „ale świetny Dj, ale rozkręcił imprezę, ale super muzyka”. Pan Norbert to profesjonalista, widać że kocha to co robi i sprawia mu to ogromną przyjemność. Potrafił świetnie dopasować muzykę do gustów gości, tak, że wszyscy wspaniale się bawili do białego rana i niechętnie chcieli zejść z parkietu. Pan Norbert idealnie dopasował przebieg imprezy do naszych życzeń. Nagłośnienie, oświetlenie, konkursy – dosłownie wszystko było super. Po weselu, najczęstszym pytaniem było: :„ gdzie znaleźliście takiego świetnego Dj-a?”. Podsumowując: profesjonalizm, doświadczenie i charyzma w jednym człowieku. Polecamy wszystkim na każdą imprezę.”

Wesele Ewy i Randy'ego

dj na wesele

„Fantastycznie poprowadzona impreza, dostosowana zarówno do różnorodnych gustów muzycznych jak i do różnych grup wiekowych wszystkich gości. Wesele było mieszane, wiele narodowości od Polaków, po Francuzow, Anglikow, Kolumbijczykow i Komoryjczykow włącznie- wszyscy bawili się wyśmienicie. Parkiet był wypełniony gośćmi non stop już od pierwszego tańca i ciężko było ich z niego zgonić nawet w przerwach na posiłki.;) Impreza zakończyła się o 5-ej rano i do ostatniej piosenki goście bawili się na parkiecie. Wszyscy byli zadowoleni i zasypywali komplementami, nawet starsza generacja gości, która uważała ze na weselu powinien grac zespół. Myślę, ze na pewno nie byłoby takiej zabawy z zespołem. Świetna komunikacja z DJ-em Norbim - całkowity profesjonalizm i pasja, z która wykonuje swoja prace stworzyły niesamowita atmosferę. Cała oprawa muzyczna wesela była wcześniej przedyskutowana z panem Norbertem i nie było żadnych nieprzyjemnych niespodzianek.
Polecamy każdemu, kto szuka niezapomnianych wrażeń z wesela!
Dziękujemy bardzo!!!!”