Dj na wesele Kielce - opinie

Wesele Pauliny i Łukasza

dj na wesele

Jesteśmy bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej jaką przygotował Pan na nasze wesele. Nasi goście i my bawiliśmy się super.DJ Norbi potrafi rozruszać każdego uczestnika zabawy czy to starego czy młodego. Piosenki na życzenie gości grane bez żadnych problemów. Żartobliwie, a zarazem fachowo prowadzone zabawy świadczą o doświadczeniu Pana Norberta jako wodzireja, którego polecamy wszystkim poszukującym DJ-a na wesele.

Wesele Agnieszki

dj na wesele

Dziękujemy bardzo serdecznie jeszcze raz ,  spisał się Pan na 6. Impreza świetnie poprowadzona. Serdecznie pozdrawiam.

Wesele Lidii i Konrada

Chcieliśmy bardzo podziękować Panu Norbertowi za oprawę muzyczną na naszych poprawinach;)
Zarówno my jak i nasi goście bawiliśmy się doskonale przy utworach granych przez DJ-a.
Idealnie odgadywał On przy czym goście chcą poszaleć. Wszyscy nadal wspominamy także zabawy
wymyślane dla urozmaicenia tego wieczoru;) Bardzo podobało nam się to, że Dj w ciągu kilku minut
był w stanie znaleźć i zagrać utwory, na których zależało naszym gościom. 
Bawiliśmy się doskonale do ostatniej piosenki;) Już zdążyliśmy przekazać namiary na Pana Norberta kilku 
zadowolonym gościom planującym śluby w niedalekiej przyszłości;) 
Z czystym sumieniem możemy polecić Pana każdemu zainteresowanemu.
Jeszcze raz dziękujemy za niezapomniane chwile;)

Wesele Marty i Dawida

dj na wesele

Dj Norbi to Dj, który wie jak zaspokoić gusta wszystkich gości, Na naszym weselu były tylko pytania "skąd macie takiego super Dj-a"
Bez problemu grał to co chcieli goście, Wyszukiwanie piosenki po zanuceniu lub kilku słowach-żaden problem Dj Norbi robi to w 10 sekund. Muzyka znakomicie dobrana do młodszych oraz starszych gości weselnych. Na naszym weselu grał 2 dni i żałujemy że nie zrobiliśmy wesela trzy dniowego. Naprawdę polecamy całym sercem. Dj Norbi - profesjonalista z pełną klasą. Pozdrawiamy - Dawid i Marta

Wesele Gosi i Marcina

"Z czystym sumieniem możemy polecić Dja Norbiego, który sprawił, że nasze wesele było cudowne. Pan Norbert cechuje się wysokim poczuciem humoru i profesjonalnym podejsciem do zadań. Potrafił sprawić, że atmosfera na parkiecie była wspaniała,  goście świetnie się bawili i do tej pory wszyscy wspominają muzykę i świetne zabawy organizowane przez pana Norberta. DJ Norbi jest profesjonalistą, przez cały czas trwania wesela obserwował gości i dobierał muzykę oraz konkursy, dzięki czemu zabawa szybko się rozkręcała. DJ Norbi ponadto potrafił zachęcić wszystkich do zabawy w taki sposób, że nikt nie odczuwał niekomfortowego nacisku :), nawet mój mąż;). Pozdrawiamy i dziękujemy za poprowadzenie naszej zabawy weselnej !"

Wesele Mileny i Gabriela

dj na wesele

"Wszystkim osobom planującym wesele polecamy Pana Dj'a Norberta! Gdybyśmy mieli jeszcze raz organizować swoje wesele na pewno grałby Pan Norbert. Profesjonalizm i duże doświadczenie było widoczne cały czas. wszystko co mieliśmy ustalone tego się trzymaliśmy. Nie musielismy się martwic kiedy zrobi przerwe ponieważ wszystko już wcześniej sam ustalił z menadżerem restauracji, naprawdę pełen profesjonalizm. My się cieszyliśmy naszym dniem a Pan Norbert zadbał o to żeby goście i My bawili się jak naj 
lepiej. POLECAM GORĄCO! "

Wesele Natalii

dj na wesele

Dj Norbi to prawdziwy profesjonalista. Nawet małe wesele (ok.70osób) potrafił wspaniale poprowadzić, tak że aż miło jest wspominać. Przy pierwszym tańcu oraz podziękowaniach dla rodziców przygotował sztuczne bańki, które dodały uroku imprezie. Co do muzyki Pan Norbert odtwarzał utwory dokładnie wcześniej przez nas ustalone oraz wzbogacał je o swoje pomysły (bardzo trafne). Na weselu doskonale bawili sie zarówno młodzi jak i starsi goście, gdyż muzyka trafiała w gust wszystkich i była rozmaita. Dj Norbi spełnił się tez dobrze w roli wodzireja, przygotowane przez niego zabawy oczepinowe były super!!!Polecam Dj Norbiego na każde wesele i zapewniam, że z nim zabawa będzie udana.