Oświetlenie dekoracyjne sali

Oświetlenie sali weselnej - nada imprezie szczególny, niezapomniany klimat i wpłynie na wrażenia jej uczestników. Bajeczne kolory wyczarowane za pomocą technologii led uczynią pomieszczenie wyjątkowym. W zależności od życzeń i oczekiwań klientów, istnieje możliwość wykonania rozmaitych realizacji, m.in. jedno lub wielobarwnych, eleganckich lub romantycznych. Więcej informacji na temat dekoracyjnego oświetlenia sali znajdą Państwo w zakładce Sprzęt. 

 

dekoracje sal weselnychOświetlenie dekoracyjne Kielce

wyświetlanie inicjałów Państwa Młodych Kielcedekoracja oświetleniem kielce

 

Dym ciężki - taniec w chmurach

Dym ciężki podczas pierwszego tańca stosuje się aby stworzyć bajeczne wrażenie, jakby Państwo Młodzi tańczyli w chmurach.

 

Jestem w posiadaniu maszyny, która wytwarza gęsty, kłębiący się biały dym pokrywający równomiernie cały parkiet.  Jego wyrzut, który rozprasza się na dużej powierzchni bez wznoszenia w górę oraz bezpieczeństwo podczas produkcji sprawiają, że maszyna jest pionierem w wytwarzaniu dymu dla celów profesjonalnych podczas wydarzeń artystycznych i produkcji telewizyjnych (takich jak "Taniec z gwiazdami").

 

Dym jest wytwarzany z wkładu z suchego lodu, nie z płynów + lodu, tak jak jest to w tanich wytwornicach.  Nie jest duszący, nie pozostawia śladów na ubraniach, nie powoduje ogólnego zadymienia sali tanecznej i nie znika szybko, tak jak z tanich urządzeń.

 

Wybierając z mojej oferty atrakcję dymu ciężkiego na wesele, wybierają Państwo usługę i efekt na najwyższym poziomie.

 

dym ciężki kielcedym ciężki na wesele

Bańki mydlane

Bańki mydlane - to doskonała atrakcja, którą można zaakcentować początek imprezy np podczas pierwszego tańca, lub urodziny dziecka odbywające się na świeżym powietrzu. Dają nie tylko ciekawy efekt, ale sprawiają też dużo radości, w szczególności najmłodszym.

 

bańki mydlane kielce

Karaoke na weselu

Karaoke - czyli śpiewać każdy może... . To doskonała forma rozrywki na każdą imprezę. Karaoke wywodzi się z Japonii i polega na śpiewaniu znanych przebojów do odtwarzanego akompaniamentu instrumentalnego bez warstwy wokalnej. W oferowanej atrakcji rzutnik z okablowaniem, ekran, mikrofony bezprzewodowe.